S1

Externé UHF rádio S1 má úplne nový dizajn zameraný na prácu v teréne. Podporuje protokoly SOUTH / Trimtalk, 410 MHz až 470 MHz. Dokonca aj v teréne bez počítača umožňuje 1,54 palcové rozhranie, LCD konfiguráciu a riešenie problémov. Toto rádio má robustný kryt, lepšie chladiace rebrá, ovládanie výkonu, flexibilné a pohodlné nastavenia.

Dostupnosť Skladom
Dorucenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Servis
Množstevné zľavy
pre obchodných partnerov

Ovládanie chladenia
Nový dizajn krytu má viac chladiacich rebier, aby sa teplota rádia počas prenosu ochladila, aby rádio mohlo správne fungovať.

Flexibilná pásmová rýchlosť
Rádio S1 má novú rýchlosť leteckého pásma 38400, aby sa zabezpečil dostatočný dátový tok pre muti-konšteláciu, takže Rover získa stabilné korekcie.

Použite definovanú frekvenciu
Rádio podporuje frekvencie 410MHz až 470MHz. Môžete si nastaviť frekvenciu každého kanálu, aby ste sa vyhli rušeniu z iného rádia.

Ovládanie Bluetooth
Máme Androidovú aplikáciu, ktorá sa pomocou Bluetooth využíva na konfiguráciu funkcií rádia ako je frekvencia, kanál, protokol, výkon.

1,54-palcový displej Displej
LCD S1 môže zobrazovať informácie o konfigurácii, ako je frekvencia, kanál, protokol, výkon priamo na vstavanom 1,54 palcovom displeji.

Muti-protocol
S1 podporuje protokoly SOUTH/TrimTalk, kompatibilný s rôznymi GNSS prijímačmi.

Ovládanie napájania
S1 má systém automatického riadenia napájania, upozornenie na napätie batérie.

Dodatočné parametre

Kategória: Externé rádio
Záruka: 2 roky