GNSS G30 PRO

G30Pro, vybavený najvýkonnejšou doskou na trhu a to BD990 pre multisatelitné a multifrekvenčné funkcie s vysokou presnosťou polohy na centimeter, môže podporovať až 50Hz dátový výstup a voliteľnú funkciu RTX. G30Pro nanovo definuje vysokovýkonný satelitný prijímač GNSS na určovanie polohy navrhnutý tak, aby poskytoval bezproblémové RTK a presné určovanie polohy bodu. Prijímač dokáže merať s centimetrovou presnosťou  niekoľko minút po strate internetového spojenia. 

Zoznam výbavy:

- GNSS anténa G30PRO
- nabíjačky a OTG káble,
- karbónová teleskopická výtyčka /2,5 m/,
- svorky na výtyčku + kompas,
- svorka na kontrolnú jednotku,
- USB s logom GINTEC,
- pero s logom GINTEC,
- ochranný kufor.

Dostupnosť Skladom
€3 950
GNSS G30 PRO
MAIN
Novinka Tip
Dorucenie
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Servis
Množstevné zľavy
pre obchodných partnerov

Vysokovýkonná doska BD990
G30Pro je vybavený najvýkonnejšou doskou BD990 pre multi-satelit a multifrekvenčné s vysokou presnosťou polohovania na centimeter, G30Pro môže podporovať až 50Hz dátový výstup a voliteľnú funkciu RTX.

Vstavané rádio, externý výkon
Vstavané rádio s integrovaným vysielačom je kompatibilné s rôznymi bežnými protokolmi. Prijímataktiež komunikačný protokol Farlink, ktorý môže výrazne zlepšiť citlivosť príjmu signálu, potlačiť útlm signálu v procese prenosu. Integrované rádio vysiela a prijíma signál na vzdialenosť viac ako 15 km.

High-Definition LCD
1,3-palcový High TFT farebný LCD displej s vysokým jasom a nízkou spotrebou energie, je vhodný pre prácu v teréne.

Inerciálne meranie sklonu
G30Pro integruje novú generáciu inerciálnych meracích jednotiek, aby boli merania naklonenia stabilnejšie a presnejšie, bez rušenia magnetického poľa a bez prísneho vyrovnávania, čo umožňuje užívateľovi dokončiť meranie počas chôdze.

Varovanie pred pohybom základňovej stanice
Zabudovaný modul naklonenej polohy dokáže vždy prečítať informácie o polohe zariadenia. Po presunutí základne sa okamžite zobrazí varovanie, ktoré používateľom pomôže presne rozlíšiť a upozorniť.

Dlhá výdrž
Vstavaná vysokovýkonná lítiová batéria s kapacitou 10 000 mAh poskytuje 16 hodín nepretržitého merania. Dizajn rozhrania typu C s vysokovýkonnou schémou rýchleho nabíjania protokolu PD3.0 pre plné nabitie iba za 3 hodiny, vďaka čomu je nabíjanie pohodlnejšie a efektívnejšie

Vysoká úroveň ochrany
Až po prachotesný a vodotesný stupeň IP68, G30Pro eliminuje obavy z prevádzky v drsnom prostredí.

banerG30pro