GNSS G30 PRO

G30Pro je vybavený najvýkonnejšou doskou na trhu a to BD990 pre multisatelitné a multifrekvenčné funkcie s vysokou presnosťou polohy na centimeter, môže podporovať až 50Hz dátový výstup a voliteľnú funkciu RTX. G30Pro nanovo definuje vysokovýkonný satelitný prijímač GNSS na určovanie polohy navrhnutý tak, aby poskytoval bezproblémové RTK a presné určovanie polohy bodu.

Prijímač dokáže merať s centimetrovou presnosťou niekoľko minút po strate internetového spojenia.

Zoznam výbavy:

- GNSS anténa G30PRO,
- nabíjačka a OTG káble,
- karbónová teleskopická výtyčka,
- svorky na výtyčku + kompas,
- svorka na kontrolnú jednotku,
- USB s logom GINTEC,
- pero s logom GINTEC,
- ochranný kufor,
- softvér.

Dostupnosť Skladom
GNSS G30 PRO
G30PRO 1
Tip
Dorucenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Servis
Množstevné zľavy
pre obchodných partnerov

Vysokovýkonná doska BD990
G30Pro je vybavený najvýkonnejšou doskou BD990 pre multi-satelit a multifrekvenčné s vysokou presnosťou polohy na centimeter, G30Pro môže podporovať až 50Hz dátový výstup a voliteľnú funkciu RTX.

Vstavané rádio, externý výkon
Vstavané rádio s integrovaným vysielačom je kompatibilné s rôznymi bežnými protokolmi. Prijíma taktiež komunikačný protokol Farlink, ktorý môže výrazne zlepšiť citlivosť príjmu signálu, potlačiť útlm signálu v procese prenosu. Integrované rádio vysiela a prijíma signál na vzdialenosť viac ako 15km.

High-Definition LCD
1,3-palcový High TFT farebný LCD displej s vysokým jasom a nízkou spotrebou energie je vhodný pre prácu v teréne.

Inerciálne meranie sklonu
G30Pro integruje novú generáciu inerciálnych meracích jednotiek, aby boli merania naklonenia stabilnejšie a presnejšie, bez rušenia magnetického poľa a bez prísneho vyrovnávania, čo umožňuje užívateľovi dokončiť meranie počas chôdze.

Varovanie pred pohybom základňovej stanice
Zabudovaný modul naklonenej polohy dokáže vždy prečítať informácie o polohe zariadenia. Po presunutí základne sa okamžite zobrazí varovanie, ktoré používateľom pomôže presne rozlíšiť a upozorniť.

Dlhá výdrž
Vstavaná vysokovýkonná lítiová batéria s kapacitou 10 000 mAh poskytuje 16 hodín nepretržitého merania. Dizajn rozhrania typu C s vysokovýkonnou schémou rýchleho nabíjania protokolu PD3.0 pre plné nabitie iba za 3 hodiny, vďaka čomu je nabíjanie pohodlnejšie a efektívnejšie

Vysoká úroveň ochrany
Až po prachotesný a vodotesný stupeň IP68, G30Pro eliminuje obavy z prevádzky v drsnom prostredí.

banerG30pro