GNSS G20M

GINTEC G20M IMU RTK GNSS prijímač je vybavený OEM doskou UM980 s 1408 kanálmi. S dizajnom z horčíkovej liatiny a hmotnosťou iba 580 g je G20M výkonnou GNSS anténou pre geodetov. Výhodou sú malé rozmery s vynikajúcim výkonom.

Zoznam výbavy:

- GNSS anténa G20M
- nabíjačky a OTG káble,
- karbónová teleskopická výtyčka /2,5 m/,
- svorky na výtyčku + kompas,
- svorka na kontrolnú jednotku,
- USB s logom GINTEC,
- pero s logom GINTEC,
- ochranný kufor.

Dostupnosť Skladom
€1 890
GNSS G20M
Dorucenie
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Servis
Množstevné zľavy
pre obchodných partnerov
Základné vlastnosti

Úplné sledovanie konštelácií. Technológia spracovania RTK. IMU technológia. Technológia rýchleho nabíjania. Veľkokapacitná batéria 9600 mAh, pracovný čas na celý deň.

Malý a ľahký dizajn
S dizajnom z horčíkovej zliatiny s hmotnosťou iba 580 g je G20M výkonným GNSS prijímač pre geodetov.

Prijímanie všetkých satelitných systémov
G20M dokáže sledovať celú konšteláciu GNSS satelitov: GPS, Glonass, Galileo a BeiDou. Príma údaje všetkých viditeľných a dostupných satelitných signálov GNSS. S pomocou technológie spracovania UGypsophila RTK, G20M, používa a fixuje viac satelitných signálov, čím dosahuje lepšie výsledky pre spoľahlivú presnosť údajov v reálnom čase.

Technológia rýchleho nabíjania
G20M poskytuje rozhranie typu C a podporuje viacero protokolov rýchleho nabíjania. Geodeti môžu nabíjať G20M pomocou batérie prenosného telefónu kedykoľvek a kdekoľvek.

Batéria s dlhou životnosťou
Vďaka vstavanej lítiovej batérii s veľkou kapacitou vydrží G20M celý deň. Inteligentný dizajn tlačidla napájania môže indikovať úroveň batérie aj v stave vypnutia.

Inteligentné ovládanie WEB rozhranie
Aby sme začiatočníkom a skúseným používateľom poskytli prívetivejšie prostredie, poskytujeme používateľom 2 druhy WEB UI: inteligentnú verziu a profesionálnu verziu.

banerG20m