GNSS G20

G20 je stabilný a spoľahlivý multifunkčný GNSS prijímač novej generácie. Podporuje meranie so sklonenou výtyčkou, má integrovanú plnú konektivitu 4G a Bluetooth / WiFi. Jeho nový vzhľad a štruktúra z horčíkovej zliatiny s operačným systémom Linux predstavuje dokonalý merací prístroj pre geodetov. 

Zoznam výbavy:

- GNSS anténa G20,
- nabíjačka a OTG káble,
- karbónová teleskopická výtyčka,
- svorky na výtyčku + kompas,
- svorka na kontrolnú jednotku,
- USB s logom GINTEC,
- pero s logom GINTEC,
- ochranný kufor,
- softvér.

Dostupnosť Skladom
GNSS G20
Dorucenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Servis
Množstevné zľavy
pre obchodných partnerov

Prijímanie všetkých satelitných systémov
G20 dokáže sledovať satelity GNSS v plnej konštelácii, ako sú GPS, Glonass, Galileo a BeiDou atď., čím dosahuje najlepšie výsledky merania v reálnom čase.

RTK technológia
Prijímač je konštruovaný na Unicore's Nebulas-II multi-systéme, multi-core, high precision SOC, čím optimalizuje možnosti výpočtu dát viacrozmernej matice RTK a plne využíva možnosti zdieľania údajov. Znamená to, že G20 môže použiť a uzamknúť viac satelitov na výpočet informácií o polohe, aj keď CORS/Base poskytuje iba referenčné údaje o polohe dvoch satelitov.

Výkon
G20 dokáže rýchlo vyhľadať dostupné satelity a rýchlo získať fixné riešenie. Vďaka svojej pokročilej technológii G20 funguje stabilne aj v drsnom prostredí, ako je napríklad husté lístie.

Vysoko integrované vnútorné komponenty
Vďaka inovačným technológiám má G20 vynikajúcu kombináciu s GNSS, 4G, Bluetooth a WiFi anténou. G20 je taktiež vybavený vysoko integrovanými modulmi Bluetooth, WiFi a 4G siete, ktorý redukuje interné signály crosstalk.

IMU
G20 je integrovaný s novým bezkalibračným modulom IMU, ktorý je založený na technológii kompenzácie merania so sklonenou výtyčkou 4. generácie. Umožňuje meranie alebo vytyčovanie bodov, aj keď geodeti pri meraní nakláňajú výtyčku, vďaka čomu je možné venovať sa viac práci a hlavne meranie robiť efektívnejším.

4G sieť
S pokročilým 4G modulom G20 zaručuje pohodlnejšiu a stabilnejšiu sieťovú komunikáciu a prenos dát.

Interné rádio kompatibilné s viacerými protokolmi
Vďaka širokopásmovému a nízkoenergetickému internému rádiu 410 ~ 470 MHz je možné G20 nastaviť na vysielanie a prijímanie údajov v rôznych protokoloch v rámci pracovnej vzdialenosti 5 km.

Technológia rýchleho nabíjania a batéria s dlhou životnosťou
So vstavanou veľkokapacitnou lítiovou batériou môže G20 pracovať maximálne 18 hodín (rover/statický režim) alebo 16 hodín (základný režim) bez zastavenia. Inteligentný dizajn tlačidla napájania môže indikovať úroveň batérie aj v stave vypnutia.

Multifunkčný WiFi modul
Na rozdiel od iných GNSS prijímačov môže G20 fungovať ako WiFi hotspot a zároveň spracovávať internetový signál.

Inteligentné ovládanie WEB UI
Aby sme poskytli priateľskejší zážitok či už začiatočníkom alebo skúseným používateľom, ponúkame vám 2 druhy WEB UI: Smart verziu a Professional verziu.

banerG20