GNSS G30

S pokročilou doskou SoC Mk-803 teraz G30 poskytuje neporovnateľný výkon nielen v rýchlosti fixácie, presnosti, flexibility, minimálnej spotreby energie, ale aj spoľahlivosti v zložitom prostredí. G30 podporuje BeiDou-3 B2b L-band BDS-PPP korekcie na získanie služieb určovania polohy na centimetre v reálnom čase. Fixné riešenie dosahuje v priebehu niekoľkých sekúnd, pričom plne sleduje GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO a QZSS. Korekcie RTK sa nestratila ani pod vegetáciou. Výborný prístroj pre meranie v lese a husto zastavanom území mesta.  G30 umožňuje  zachovať centimetrovú presnosť na niekoľko minút, ak dôjde k strate internetového signálu.

Zoznam výbavy:

- GNSS anténa G30
- nabíjačky a OTG káble,
- karbónová teleskopická výtyčka /2,5 m/,
- svorky na výtyčku + kompas,
- svorka na kontrolnú jednotku,
- USB s logom GINTEC,
- pero s logom GINTEC,
- ochranný kufor. 

Dostupnosť Skladom
€3 150
GNSS G30
Dorucenie
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Servis
Množstevné zľavy
pre obchodných partnerov

Nový výkonný RTK modul
G30 je vybavený výkonným GNSS RTK modulom, ktorý má 965 kanálov a podporuje prijímanie všetkých vysielaných satelitných signálov. RTK modul dokáže efektívne potlačiť rušenie signálu. Dokonca aj v zložitom prostredí používateľom poskytuje spoľahlivé informácie o polohe.

Čip SOC novej generácie
G30 je integrovaný s pokročilým čipom SOC, ktorý prichádza s vysokou integráciou, malou veľkosťou, nízkou spotrebou energie a vysokou rýchlosťou.

Malý a ľahký dizajn
G30 využíva vysoko integrovaný vrstvený dizajn na zaistenie výkonu a odolnosti čo zabezpečuje jeho malé rozmery. Jeho hmotnosť je len 888 g.

Dlhotrvajúci pracovný čas
Vstavaná 6800mAh vysokovýkonná batéria dokáže zabezpečiť až 15 hodín práce. Vďaka technológii rýchleho nabíjania  je možné batériu plne nabiť za 3 hodiny. Rozhranie typu C umožňuje pripojiť externú batériu pre dobíjanie počas prevádzky.

Upozornenie na zmenu základne
So vstavaným modulom naklonenia dokáže G30 vyhodnocovať informácie o polohe v reálnom čase. V prípade pripojenia na novú základňu prijímač posiela upozornenie o zmene základne.

Vstavané integrované rádio
Vstavané rádio s integrovaným prijímačomje kompatibilné s viacerými všeobecnými protokolmi.  Prvý krát používa komunikačný protokol Farlink, ktorý môže výrazne zlepšiť citlivosť príjmu signálu, potlačiť útlm signálu v procese prenosu a dosiahnuť pracovný dosah na veľké vzdialenosti až 6 km.

IMU modul
G30 je integrovaný s novou generáciou meracej jednotky IMU, ktorá môže urobiť prieskum náklonu stabilnejším a presnejším bez rušenia magnetického poľa. Užívateľ môže ľahko dokončiť meranie počas chôdze a nemusí striktne upravovať zvislosť výtyčky.

 

baner_G30